‹‹ZavřítOtevřeno

0049 89 96096-0

Search

HLAVNÍ KONTAKTNÍ ÚDAJE

TELEFON

BEZPLATNÁ LINKA

Fax

E-MAILOVÁ ADRESA

815-636-9900

888-436-6446

815-636-9737 (fax)

info@hennig.ame.com

KONTAKTY PODLE PRODUKTOVÝCH SKUPIN

PRODUKT

KONTAKT

TELEFON

E-MAILOVÁ ADRESA

  • Dopravníky třísek
  • Filtrace
  • Nádrže na řeznou kapalinu

Andrea Andrew

815-316-5126
815-636-1988 (fax)

andrea@hennig.ame.com

Don Kahler

815-316-5139
815-636-1988 (fax)

donkahler@hennig.ame.com

  • Ocelové kryty drah (nové)
  • Teleskopické pružiny

Jeff Martindale

815-316-5141
815-636-9737 (fax)

jeffm@hennig.ame.com

Greg Hobbs

815-985-2584
815-636-9737 (fax)

greg@ame.com

  • Ocelové kryty drah
    (servis a opravy)

Heide Goellner

815-316-5152
815-636-9737 (fax)

heide@hennig.ame.com

Steve Scantlin

815-316-5124
815-636-9737 (fax)

steves@hennig.ame.com

  • Krycí měchy
  • Roletové kryty a článkové zástěny
  • Modulární štíty pro ochranu obsluhy
  • Pochozí kryty jam
  • Stírací systémy
  • Skládací střešní kryty
  • Ochranné měchy pro zvedací stoly

Susan Block

815-316-5122
815-636-1988 (fax)

susan@hennig.ame.com

Brock Shattuck

815-316-5129
815-636-1988 (fax)

brock@hennig.ame.com

  • Kryty strojů
  • Plošiny
  • Oplocení
  • Zábradlí
  • Speciální výroba

Mandi Collins

815-316-5153
815-636-9737 (fax)

mandi@hennig.ame.com

Ken Davis

815-316-5221
815-636-9737 (fax)

ken@hennig.ame.com

REGIONÁLNÍ KONTAKTY PRO PRODEJ PRODUKTŮ HENNIG

Západ USA

UMÍSTĚNÍ SPOLEČNOST KONTAKT

Oregon, Washington

Advanced Machine Solutions

Michael Olejniczak

930 158th Ave SE
Snohomish, WA 98290

Tel: 206-919-4100
Fax: 425-397-9714

mikeo@advancedmachinesolutions.com

http://www.advancedmachinesolutions.com/

Kalifornie (Sever), Nevada (Serverozápad)

DEG Components

Dave Gastel

2351 Sunset Blvd.
Suite 170
Rocklin, CA 95765

Phone: 408-718-5233
Fax: 916-435-1608

dgastel@degcomp.com

Kalifornie (Jih)

Hennig Inc.

Hennig Direct Sales

9900 North Alpine Road
Machesney Park, IL 61115

Tel: 888-436-6446
Fax: 815-636-9737

info@hennig-inc.com

Arizona, Nové Mexiko, Colorado, Utah, Nevada, Idaho, Wyoming, Montana, Aljaška, Havaj

Hennig Inc.

Hennig Direct Sales

9900 North Alpine Road
Machesney Park, IL 61115

Tel: 888-436-6446
Fax: 815-636-9737

info@hennig-inc.com

UMÍSTĚNÍ SPOLEČNOST KONTAKT

Severní Dakota, Minnesota,
Wisconsin (Okrsky: Bayfield, Sawyer, Rusk, Chippewa, Eau Claire, Trempealeau)

Machine Accessories Corporation

Darin Kirchner

2525 Nevada Avenue North
Suite 212A 
Golden Valley, MN 55427

Tel: 763-591-7615
Fax: 763-591-9108

sales@machineaccessoriescorp.com

http://www.machineaccessoriescorp.com/

Kansas

 Hennig Inc.

Jim Park

4225 Ironwood Court
Wichita, KS 67226

Tel: 316-655-8288
Fax: 316-854-3481

jpark1@cox.net

Arkansas, Louisiana, Mississippi, Oklahoma, Texas, Iowa (Západ), Missouri (Západ), Nebraska, Jižní Dakota

Hennig Inc.

Hennig Direct Sales

9900 North Alpine Road
Machesney Park, IL 61115

Tel: 888-436-6446
Fax: 815-636-9737

info@hennig-inc.com

Pro Nezávislé Dodavatele

Illinois (Sever), Iowa (Východ), Wisconsin (Jih)

Hennig Inc. 

Ken Davis Jr.

9900 N. Alpine Road
Machesney Park, IL 61115

Tel: 815-636-9900
Mobile: 815-985-1720
Fax: 815-636-9737

ken@hennig.ame.com

Pro Koncové Uživatele A Prodejce

Illinois (Sever), Iowa (Východ), Wisconsin (S Výjimkou Okrsků Bayfield, Sawyer, Rusk, Chippewa, Eau Claire, Trempealeau A Na Západ Od Nich), Michigan U.P.

 Hennig Inc.

Cameron Schubert

Milwaukee, WI

Mobile: 815-713-8062

cameron@hennig.ame.com

Illinois (Jih), Missouri (Východ)

Hennig Inc.

Steve Schubert

9900 N. Alpine Road
Machesney Park, IL 61115

Mobile: 815-985-2195

steve@ame.com

Michigan (Východ)

Hennig Inc.

Randy Jacobson

Sterling Heights, MI 48313

Tel: 248-798-5092
Fax: 815-962-6483

randyj@ame.com

Michigan (Západ), Indiana

Engineered Concepts, Inc.

John McColley

67990 Milmc Lane
Cassopolis, MI 49031

Tel: 574-333-9110
Fax: 574-231-7099

econceptsinc@gmail.com


All of Indiana EXCEPT the following southern counties:
Posey, Vanderburgh, Warrick, Spencer, Perry, Crawford, Harrison, Floyd, Clark, Jefferson, and Switzerland

Indiana (Jih), Kentucky, Ohio

Hennig Inc.

Jim Gabel

11431-A Williamson Rd
Blue Ash, OH 45241

Tel: 815-312-8957
Fax: 513-247-0840

jimgabel@hennig.ame.com


ONLY the following southern Indiana counties:
Posey, Vanderburgh, Warrick, Spencer, Perry, Crawford, Harrison, Floyd, Clark, Jefferson, and Switzerland only

UMÍSTĚNÍ SPOLEČNOST KONTAKT

Západní Virginie

Hennig Inc. 

Hennig Direct Sales

9900 North Alpine Road
Machesney Park, IL 61115

Tel: 888-436-6446
Fax: 815-636-9737

info@hennig-inc.com

New York, Pensylvánie (Západ)

Pro-Power Associates Inc.

Jim Carr

3716 North Buffalo Road
Orchard Park, NY 14127

Tel: 716-667-2897
Fax: 716-667-2899

propowerjsc@aol.com

Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire, New York (Východ), Rhode Island, Vermont, New Jersey, Pensylvánie (Východ)

Pro-Power Associates Inc.

Ryan Van Damme

3716 North Buffalo Road
Orchard Park, NY 14127

Tel: 585-355-8799

ryan@propowerreps.com

Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire, New York (eastern), Rhode Island, Vermont, New Jersey, Pennsylvania (Eastern)

Hennig, Inc.

Hennig Direct Sales

9900 North Alpine Road
Machesney Park, IL 61115

Tel: 888-436-6446
Fax: 815-636-9737

info@hennig-inc.com

Severní Karolína, Jižní Karolína, Virginie, Maryland, Delaware

Hennig, Inc.

Sam Schubert

Charlotte, NC

Tel: 815-997-3963
Fax: 815-636-9737

sam@ame.com

Alabama, Florida, Georgia, Tennessee

Blue Ridge Industrial Sales

Rodger Burgess

3104 Mercer University Drive
Suite 200
Atlanta, GA 30341 

Tel: 770-457-9000
Fax: 770-457-9480

rodger@blueridgesales.com

http://www.blueridgesales.com/

Bob Newman

422 Tennyson Drive
Oakville, ON, Canada L6L3Z1

Tel: +1 519-212-0990
Fax: +1 905-825-9894

bobn@hennig.ame.com

UMÍSTĚNÍ SPOLEČNOST KONTAKT

Mexico City, Mexiko

Gaden, S.A. de C.V.

Calle Silca NO. 4
Col. Vista Hermosa
C.P. 54080
Tlanepantla de Baz, Estado de Mexico
Mexico

Tel: (55) 53-18-41-46
Fax: (55) 53-19-32-83

ventas@grupogaden.com

http://www.grupogaden.com/

Saltillo, Mexiko

Hennig / Gaden, S.A. de C.V.

Calle Primera No. 1037
Col. Ministro Nazario Ortiz Garza
C.P. 25100
Saltillo, Coahuila, Mexico

Tel: (844) 180-0294
Fax: (844) 180-0295

ventas@grupogaden.com

http://www.grupogaden.com/

Torreon, Mexiko

Gaden-Torreon, Coahuila

Calzada Abastos No. 235
Col. Santa María
C.P. 27020

Tel: (01 871) 268-2449
Fax: (01 871) 268-2449

ventas@grupogaden.com

POŽÁDAT O NABÍDKU

* označuje povinné pole